Martin Kupčo - veliteľ lyžiarskych tratí a zasnežovania v Jasnej (19.2.2021 22:19)
55:40

Martin Kupčo - veliteľ lyžiarskych tratí a zasnežovania v Jasnej (19.2.2021 22:19)

19.02.2021
Od malička ho lákaly hory a svahy, o tých lyžiarskych zberal informácie, študoval detaily. Martin Kupčo sa stal profesionálnym vojakom, dnes je z neho šéf lyžiarskych tratí a zasnežovania v Jasnej, stredisku, kde momentálne vrcholia prípravy na Svetový pohár v alpskom lyžovaní. V Nočnej pyramíde o tom porozpráva viac, a isto bude reč aj o jeho láske k hudbe, v ktorej ako rocker aktívne hudobne pôsobil. Moderuje: Sandra Vychlopenová. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.