Jarmila Zacher Pajpachová - naša služobne najstaršia kamionistka (17.3.2021 22:19)
01:04:01

Jarmila Zacher Pajpachová - naša služobne najstaršia kamionistka (17.3.2021 22:19)

17.03.2021
Jej snom bolo stať sa novinárkou. Dnes novinári spovedajú ju – držiteľku slovenského rekordu Najstaršia aktívna kamionistka Jarmila Zacher Pajpachová. Po mediálnom záujme sa rozhodla o svojom živote napísať knihu, dnes má rozpísané ďalšie. Sú v nich aj životné tragédie, no nezlomili ju a práve svojim príbehom chce povzbudiť ďalších. Sandre Vychlopenovej porozpráva viac, samozrejme nebudú chýbať ani zážitky z ciest. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.