Martin Heuger - horolezec (28.6.2021 22:19)
01:00:07

Martin Heuger - horolezec (28.6.2021 22:19)

28.06.2021
Jeho vášňou sú nebezpečné previsy, kolmé skalné steny, horolezecké výzvy. Vynáša na vrcholy masívov svoje sny. Napriek omrzlinám, lavínam, bivakom na závesnom lane. Predseda Komisie alpinizmu Slovenského horolezeckého spolku James bude v Nočnej pyramíde hovoriť o expedíciách do Himalájí ale aj o investovaní na svetových finančných trhoch. Pozorným poslucháčom bude aj Stano Ščepán. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.