Roman Fano - šéflekár slovenskej olympijskej výpravy v Tokiu (1.7.2021 22:19)
01:00:58

Roman Fano - šéflekár slovenskej olympijskej výpravy v Tokiu (1.7.2021 22:19)

01.07.2021
Šéflekár slovenskej olympijskej výpravy v Tokiu, ktorý už pôsobil ako lekár našich olympionikov už na piatich OH (od Sydney 2000 po Rio de Janeiro 2016) Uznávaný ortopéd a chirurg je aj tri desaťročia lekárom slovenskej tenisovej reprezentácie, od roku 1993 bol súčasťou tímov rýchlostných kanoistov, kanoistov na divokej vode, gymnastov aj džuda. Pôsobí v Piešťanoch a dôverne pozná zákulisie vrcholového športu. Už balí kufre. Kam? Na olympijské hry do Tokia. Kufre plné liekov. Ortopéd MUDr. Roman Fano je totiž šéflekárom slovenskej olympijskej výpravy. O zákulisí vrcholového športu, o zážitkoch z predchádzajúcich olympiád aj o komplikáciách lekárskeho zabezpečenia účastníkov hier v pandemickej dobe bude hovoriť so Stanom Ščepánom v Nočnej pyramíde. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.