Lucia Hrivnák Klocová - atlétka, beh na 800 a 1 500 metrov (1.6.2021 22:19)
57:27

Lucia Hrivnák Klocová - atlétka, beh na 800 a 1 500 metrov (1.6.2021 22:19)

01.06.2021
Úspešná atlétka, ktorá nás svojimi výkonmi na vrcholných podujatiach reprezentovala dve desaťročia, pred štyrmi rokmi zavesila tretry na klinec. Mama 8-ročného Adamka a 3-ročnej Timejky však nedávno prekvapila svojim štartom v slovenskej atletickej lige, kde v behu na 1500 metrov suverénne vyhrala. V predvečer zahájenia altletických pretekov P-T-S nám porozpráva o svojej ceste za úspechom, o účasti na štyroch olympiádach, o tom, prečo opäť vybehla na tartan, aj keď to nemala v pláne. Čo pre ňu šport znamená, čo všetko mu podriadila, ale aj čo si nikdy neodoprie, o tom, aké je to po korone opäť trénovať deti aj o živote s rodinou v Martine porozpráva v dnešnej Nočnej pyramíde. Moderuje: Zuzana Šebestová. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.