Vlado Valovič - dirigent, trubkár a kapelník (13.11.2020 22:19)
01:01:22

Vlado Valovič - dirigent, trubkár a kapelník (13.11.2020 22:19)

13.11.2020
Moderátor Ľudovít Mravec Jakubove sa porozpráva s Vladom Valovičom o jeho bohatých hudobných skúsenostiach, o zážitkoch s Karolom Duchoňom, ale aj o jeho ďalších plánoch. Okrem VV Systému vedie Vlado Valovič aj orchester Gustava Broma. Perd 26 rokmi ho pán Brom menoval za svojho nástupcu strážcu českého Big Bandu. Bol hudobný režisér v Československom rozhlase v Brne (spolupráca s Orchestrom Gustava Broma), potom aj v Bratislave. Bol aj dirigentom Tanečného orchestra Československého rozhlasu. S VV systémom prešiel od jazzu, cez pop a funky, aj k fusion music (Za čias Šebana Buriana, Jura Grigláka). Účinkovanie v zahraničí (Nemecko, Rakúsko, Belgicko, Česká republika a i.). Moderuje: Ľudovít Mravec Jakubove. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Rozhovor, interview vedie moderátor, hosť nemusí byť len „celebrita“. Respondent môže byť z najrôznejších oblastí, ako napr. umenie, kultúra, film, veda, šport, technika.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.