Barbara Lášticová - psychologička (22.2.2021 22:19)
59:35

Barbara Lášticová - psychologička (22.2.2021 22:19)

22.02.2021
Vyštudovala psychológiu na Filozofickej fakulte UK v Bratislave a sociálnu psychológiu na Université René Descartes – Paris 5. Od roku 2002 pracuje ako vedecká pracovníčka na Ústave výskumu sociálnej komunikácie SAV, od roku 2019 je jeho riaditeľkou. Zároveň prednáša politickú psychológiu na FiF UK a Fakulte sociálnych a ekonomických vied, Od roku 2015 vedie výskumný tím, ktorý skúma, ako fungujú rovesnícke príbehy pri zmierňovaní predsudkov. Tiež ju zaujíma, ako si ľudia vytvárajú svoje identity, predovšetkým národnú a európsku. Moderuje: Gabriela Angibaud. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.