Miroslav Dzurech - riaditeľ Trnavskej arcidiecéznej charity (2.6.2021 22:19)
01:06:18

Miroslav Dzurech - riaditeľ Trnavskej arcidiecéznej charity (2.6.2021 22:19)

02.06.2021
„Bohatí sú tí, čo používajú svoje talenty pre dobro iných,“ - tvrdí riaditeľ Trnavskej arcidiecéznej charity Miroslav Dzurech. Kariéru v bankovom sektore vymenil za pomoc núdznym. V Nočnej pyramíde porozpráva o práve prebiehajúcom Národnom týždni charity, kde sa venujú obetiam domáceho násilia, seniorom, deťom zo sociálne vylúčeného prostredia, aj ľuďom na ulici. Predstaví nám i rodinné zázemie, v ktorom našiel podporu pre svoju prácu, po nej ho v okolí Hlohovca nájdete napr. na bicykli. Moderuje: Sandra Vychlopenová. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.