Rado Štefanov - úspešný televízny producent a režisér aj v RTVS (19.4.2021 22:19)
59:40

Rado Štefanov - úspešný televízny producent a režisér aj v RTVS (19.4.2021 22:19)

19.04.2021
Podpísal sa pod mnohé divácky obľúbené formáty, pre RTVS napríklad už roky vyrába obľúbenú šou Milujem Slovensko. V tomto čase práve pre RTVS vyrába reláciu Fenomén – vedomostnú súťaž pre nadpriemerne inteligentných ľudí, ktorá vzniká v spolupráci s organizáciou MENSA a ktorú bude vysielať naša Dvojka. Realizoval aj viaceré reality show – napríklad Farmár, Mama ožeň ma, Big Brothers a mnohé iné. Absolvent scénaristiky a dramaturgie na bratislavskej VŠMU. Rodený Bratislavčan, otec štyroch detí. Veľký gurmán, náruživý kuchár a milovník vína. Nedávno ukončil someliérsku školu. Rád trávi čas s rodinou na chalupe v Kremnických vrchoch. Fanúšik futbalu, jeho mužstvom je FC Chelsea. Moderuje: Katarína Martinková. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.