Norbert Žilka - riaditeľ neuroimunologického ústavu SAV (8.6.2021 22:19)
01:01:42

Norbert Žilka - riaditeľ neuroimunologického ústavu SAV (8.6.2021 22:19)

08.06.2021
Hosť: Doc., MVDr. Norbert Žilka, DrSc., riaditeľ neuroimunologického ústavu SAV a vedecký riaditeľ spoločnosti Axon Neuroscience, ktorá vyvíja vakcínu proti ochoreniu COVID-19. Venujú sa aj výskumu Alzheimerovej choroby, kde sú už veľmi blízko prevratnému riešeniu. Vyštudoval veterinárnu medicínu v Košiciach. Pochádza z Nitry, teraz žije v Bratislave. Rád číta, píše knihy – teraz mu vyšla populárno–vedecká kniha – Malý sprievodca Alzheimerovou chorobou. Ženatý, má dve deti. Venuje sa fitness športu. Má rád moderné umenie zo začiatku 20. storočia – impresionizmus, expresionizmus... Moderuje: Kata Martinková. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.