Slavomír Brezina - výtvarník (22.4.2021 22:19)
01:07:19

Slavomír Brezina - výtvarník (22.4.2021 22:19)

22.04.2021
Rád experimentuje. Vymýšľa stále niečo nové. Všíma si veci okolo seba – inšpiráciu nájde v krásnej žene, no pokojne i v odraze v mláke - aj taký je jeden z najuznávanejších maliarov slov. výtvarnej scény Slavomír Brezina. Sandre Vychlopenovej porozpráva napr. aj o technike, kedy sa maľuje naopak, o vzácnom osobnom stretnutí s Picassom, aj o ďalších generáciách umelcov, ktorí v rodine vyrastajú. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.