Braňo Kovár - archeológ, zaoberá sa zánikom civilizácií (14.6.2021 22:19)
57:44

Braňo Kovár - archeológ, zaoberá sa zánikom civilizácií (14.6.2021 22:19)

14.06.2021
Bol na slovensko-guatemalskej expedícii v Mayskej lokalite Uaxactún v Guatemale, na expedícii v Perzskom zálive. Zaoberá sa zánikom civilizácií, napísal aj knihu Sila zániku, pracuje na Archeologickom ústave SAV v Nitre. Pôsobil aj na Katedre porovnávacej religionistiky UK v Bratislave, Jagelovskej univerzity v Krakove, Varšavskej univerzite. Moderuje: Gabriela Angibaud. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.