Anton Faraonov - bývalý baletný umelec, dnes fotograf, kameraman (11.6.2021 22:19)
01:10:22

Anton Faraonov - bývalý baletný umelec, dnes fotograf, kameraman (11.6.2021 22:19)

11.06.2021
„Divadlo nie je len profesia – je to spôsob života a nezáleží, či idete na javisko alebo dokumentujete tvorivý proces - stále je s ním človek spojený,“ hovorí bývalý tanečník, dnes fotograf a filmár Anton Faraonov. Sandre Vychlopenovej porozpráva aj o vzťahu k rodnej Ukrajine, o rodine, v ktorej sa spoločne tancovalo, aj o tom, ako sa nakrúcajú predstavenia bez divákov a fungujú živé prenosy. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.