Tomáš Petrík - chatár od Zeleného plesa, horolezec, člen Horskej služby (3.6.2021 22:19)
01:01:56

Tomáš Petrík - chatár od Zeleného plesa, horolezec, člen Horskej služby (3.6.2021 22:19)

03.06.2021
Chatár zo Zeleného plesa Tomáš Petrík je niekdajší horolezec, roky členom Horskej služby vo Vysokých Tatrách. Účastník mnohých expedícií - aj v Himalájach. Optimista, ktorý svojich priateľov zabáva obrovskou dávkou prirodzeného humoru. Moderuje: Kata Martinková. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Vysielame pondelok až piatok o 22:19.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.