Ota Hlinomaz - intervenčný kardiológ (21.5.2021 22:19)
01:00:01

Ota Hlinomaz - intervenčný kardiológ (21.5.2021 22:19)

21.05.2021
„Najväčšou krásou našej práce je okamžitý efekt a úľava pre pacienta“ tvrdí intervenčný kardiológ Ota Hlinomaz. Za sebou má tisíce zákrokov na klinikách v Česku, Bulharsku, Nemecku, USA i u nás. Sandre Vychlopenovej porozpráva o najnovších metódach operácii srdca, srdcovou záležitosťou je mu rodina, veľmi rád cestuje a hrá golf. Dokáže byť srdce choré aj z lásky? Moderuje: Sandra Vychlopenová. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V pondelok až v piatok o 22:19 v Rádiu Slovensko.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.