Martina Hrašnová - dlhoročná úspešná atlétka v hode kladivom (3.5.2021 22:19)
50:20

Martina Hrašnová - dlhoročná úspešná atlétka v hode kladivom (3.5.2021 22:19)

03.05.2021
Keď rozdávali talent na pohyb a krásu... Martina Hrašnová dostala z oboch nadmieru. Len nedávno nás prekvapila 6. miestom na ME vo vzpieraní, aj keď už takmer 20 rokov hádže kladivom tak úspešne, že má na konte bronz z MS a dve striebra z ME v atletike. Ako sa dá udržať medzi najlepšími kladivárkami sveta dve desaťročia, prečo si odskočila ku vzpieraniu, ako vie skĺbiť vrcholový šport a starostlivosť o svoju dcérku, o prípravách na letnú olympiádu v Tokiu, pri čom si vie dobre oddýchnuť a či jej krása pomohla niekedy v športe porozpráva v Nočnej Pyramíde. Moderuje: Zuzana Šebestová. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V pondelok až v piatok o 22:19 v Rádiu Slovensko.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.