Ivo Gogál - divadelný, televízny a dabingový herec (11.3.2021 22:19)
01:00:45

Ivo Gogál - divadelný, televízny a dabingový herec (11.3.2021 22:19)

11.03.2021
Má chlapčenský výraz, podmanivý pohľad a dar jedinečného hlasu. Patrí k najžiadanejším a najuniverzálnejším dabingovým hercom na Slovensku. O tom, ako sa to stalo, čo mu život herca daroval a čo vzal, ale aj o tom, prečo miluje slobodu - prezradí Ivo Gogál v Nočnej pyramíde. Moderuje: Stanislav Ščepán. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.