Karol Herian - odborník na mlieko, syry a ovčiarske výrobky (31.5.2021 22:19)
57:48

Karol Herian - odborník na mlieko, syry a ovčiarske výrobky (31.5.2021 22:19)

31.05.2021
Hosť: Ing. Karol Herian, CSc, - odborník na mlieko, syry, ovčiarske výrobky. Roky viedol Výskumný ústav mliekarenský v Žiline. Už je na dôchodku, ale stále pracuje ako poradca pre farmárov a malovýrobcov, zavádza nové výrobky. Nedávno mu vyšla kniha - Výroba syrov. Detstvo prežil v Hlohovci. Žije v Žiline. Má záhradu, pestuje po troške, čo sa dá - ovocné stromy, ríbezle, zeleninu. Otec troch detí a starý otec štyroch vnúčat. Rád chodieva do hôr. Pochádza z Tajova, má rád klasickú hudbu a pesničky jeho mladosti. Chodí rád na vernisáže. Moderuje: Kata Martinková. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.