Martin Boháč - plastický chirurg, vedec, súdny znalec (23.6.2021 22:19)
59:58

Martin Boháč - plastický chirurg, vedec, súdny znalec (23.6.2021 22:19)

23.06.2021
MUDr. Martin Boháč pôsobí v oblasti plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie, je aj súdnym znalcom, venuje sa výskumu a využitiu dospelých kmeňových buniek v tkanivovom inžinierstve a regeneratívnej medicíne (ako jeden z prvých vo svojom odbore začal s výskumom dospelých kmeňových buniek z tukového tkaniva a ich aplikáciou v plastickej a rekonštrukčnej chirurgii). Rieši aj pacientov, ktorí výrazne schudnú – je to tímová spolupráca z viacerých oblastí. Pracuje na relácii Extrémne premeny pre TV Markíza. Učí na Lekárskej fakulte UK. Prednáša aj v zahraničí. V Národnom onkologickom ústave robia rekonštrukcie prsníka. Založil občianske združenie Mamma Feminina, ktoré sa venuje ženám po rakovine prsníka, ktoré potrebujú rekonštrukciu prsníka. Pochádza z Bratislavy. Je ženatý, má tri deti. Polovicu roka trávi v prírode, má zrub v Hodruši Hámre. Má rád umenie. Moderuje: Kata Martinková. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.