Tibor Pukáč - majster sveta v silovom trojboji (18.6.2021 22:19)
01:05:51

Tibor Pukáč - majster sveta v silovom trojboji (18.6.2021 22:19)

18.06.2021
Tibor Pukáč je 5 násobným Majstrom sveta v silovom trojboji. Silný musel byť i v živote – ochorenie mu na istý čas športový život prerušilo, no dnes sa v plnej kondícii teší na ďalšie výzvy. Je otcom troch dcér, na rodinu nedá dopustiť, nestratí sa ani v kuchyni a po športovej kariére možno príde čas na obľúbenú motorku, či vysnívané cestovanie s karavanom. Moderuje: Sandra Vychlopenová. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.