Peter Cmorik - spevák, jeho piesne znejú v mnohých filmoch a seriáloch (10.9.2020 22:19)
01:01:46

Peter Cmorik - spevák, jeho piesne znejú v mnohých filmoch a seriáloch (10.9.2020 22:19)

11.09.2020
Rodák z Rožňavy Peter Cmorik a oceňovaný spevák. Je 5 násobným Zlatým Slávikom a držiteľom dvoch strieborných Slávikov. V roku 2006 vyhral spevácku súťaž Superstar. V tomto istom roku uspel aj v ankete Slávik a získal hneď tri ocenenia - Objav roka , Spevák roka a Hit roka. S hudbou začínal ako učiteľ klavíra a gitary na základnej umeleckej škole. Popri tom hrával v rôznych kapelách. Je ženatý a má dve deti, dvojičky. Čo v živote sa mu splnilo a po čom ešte túži? Moderuje: Gabriela Angibaud. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Rozhovor, interview vedie moderátor, hosť nemusí byť len „celebrita“. Respondent môže byť z najrôznejších oblastí, ako napr. umenie, kultúra, film, veda, šport, technika.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.