Ľubomír Paulovič - herec a režisér, člen SND (4.5.2021 22:19)
01:05:23

Ľubomír Paulovič - herec a režisér, člen SND (4.5.2021 22:19)

04.05.2021
Je neprehliadnuteľný. Energiou, charizmou, kumštom. "Ak to postava potrebuje, dám si aj z nosa koňovi odhryznúť," hovorí herec a režisér Ľubo Paulovič. Život ho vyobracal v rôznych vývrtkách. Spoznal jeho sladkú aj trpkú chuť. Na známe aj neznáme detaily z jeho života sa ho bude pýtať Stano Ščepán. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V pondelok až v piatok o 22:19 v Rádiu Slovensko.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.