Dominika Fričová - biochemička a medička SAV (3.3.2021 22:19)
01:01:40

Dominika Fričová - biochemička a medička SAV (3.3.2021 22:19)

03.03.2021
V detstve chcela byť astronómkou. Dnes sa venuje vesmíru ľudského mozgu. Ten svoj delí medzi vedu, medicínu a skladanie vlastných pesničiek. Dominika Fričová po návrate z najprestížnejšej kliniky v USA pracuje na Neuroimunologickom ústave SAV. Stano Ščepán sa jej spýta aj na to, prečo postihuje Parkinsonova choroba dvakrát viac mužov ako žien a aké pokroky sa rysujú v jej liečbe. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Nočná pyramída - hosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.