Podcast:Nevyhorení

2. Kouč Demján: Odišiel som z Bratislavy a práca tu funguje lepšie. Ľudia by mali v živote hľadať rovnováhu

13.07.2021

Zoltán Demján bol jedným z prvých ľudí na svete na Mount Evereste bez kyslíkovej masky. Princípy, ktoré ho naučil vrcholový šport, si po ukončení tejto kariéry odniesol do topmanažmentu a neskôr do koučingu. Dnes pomáha ľuďom nájsť rovnováhu, ktorú vo svojej predchádzajúcej funkcii generálneho riaditeľa hľadal tiež. Z práce vtedy chodieval taký vyčerpaný, že nebol schopný ani vnímať televíziu, a preto odišiel.

Demján v podcaste hovorí, že mal vždy dar skončiť v tom najlepšom. Ako vycítiť chvíľu, keď v živote potrebujeme posun a bežíme len zo zotrvačnosti? Aké lekcie mu dali hory, a čo ho naučila práca s vyhorenými manažérmi? V druhom diele podcastovej série Nevyhorení sa rozprávame aj o hľadaní rovnováhy, o stanovaní cieľov, o pokore, či o strachu.  „Musíme si dopriať čas, aby sme vnímali samých seba,“ odkazuje Zoltán Demján.

__________
Sledujte Nevyhorených aj na Instagrame (@nevyhoreni).

Podcast Nevyhorení je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK