Podcast:Neurológia

Cievne mozgové príhody – rozhoduje čas!

30.11.2020
Pri cievnej mozgovej príhode je rozhodujúcim faktorom čas! Preto je veľmi dôležité v predstihu rozpoznať jej varovné príznaky. Ako rozpoznať cievnu mozgovú príhodu, aké typy cievnej mozgovej príhody poznáme, ako ju liečime a predchádzame jej? Počúvajte nás ďalej a dozviete sa odpovede na tieto otázky v podcaste, ktorý pre Vás pripravil MUDr. Ján Mihalov, číta Vladimír Kobielsky.

Kompletný textový prepis podcastu nájdete pod záložkou transkript v nasledujúcom linku: https://bit.ly/2JsxXtC

PP-ELI-SVK-0172

Podcast Neurológia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK