Podcast:Neurológia

Vertigo je len príznak a závraty vieme liečiť!

22.06.2020
Poruchy rovnováhy, závraty a vertigo sú problémy, na ktoré sa ľudia vo vyššom veku často sťažujú. Viac sa o tejto dôležitej téme dozviete v dnešnom rozhovore s MUDr. Ivetou Csekesovou z Centra pre poruchy rovnováhy v Komárne, ktorá je súčasne predsedkyňou otoneurologickej spoločnosti pri Slovenskej spoločnosti pre otorinolaryngológiu a chirurgiu hlavy a krku. Moderuje Marián Mitaš.

Kompletný prepis podcastu nájdete pod záložkou transkript v nasledujúcom linku: https://webakademia.sk/laicka-verejnost/podcast/8/epizoda/910

Podcast vznikol za podpory spoločnosti MYLAN.

Meni/001/MP/6/20

Podcast Neurológia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK