21. Ako zostať vo vztahu sám sebou alebo je život o kompromisoch?
31:06

21. Ako zostať vo vztahu sám sebou alebo je život o kompromisoch?

15.10.2020
"V hlbokom vzťahu už viac neexistuje hranica medzi vami a vašim partnerom či partnerkou. Vy ste ňou a ona je vami. Vaše utrpenie je jej utrpením. A keď začnete rozumieť svojmu vlastnému utrpeniu, pomôžete tým aj vašej milovanej či vášmu milovanému trpieť menej. Utrpenie a šťastie už viac nie sú len niekoho individuálnou záležitosťou. To, čo sa stane vašej milovanej osobe, sa rovnako stane aj vám. A čo sa stane vám, sa rovnako stane aj vašej milovanej osobe. V skutočnej láske už viac neexistuje nejaké separovanie či rozdielnosť. Vaše šťastie je jeho šťastím. Vaše utrpenie je jeho utrpením. Ak je vo vašom vzťahu skutočná láska, už viac nepoviete niečo ako „To je tvoj problém.““...kniha Skotočná láska Len počúvajte, vo "vnútri" podcastu sú riešenia!

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.