39. Ako zvieratká liečia dušu
54:46

39. Ako zvieratká liečia dušu

22.04.2021
Téma od diváčky z predchádzajúcej lajfky ! Pekná, milá téma, určite si odovzdáme veľa skúseností, my aj diváci. Každý sme mali zvieratko, minimálne akvarijné rybičky alebo korytnačku...a máme svoje skúsenosti, zážitky a emocionálne naladenie. Záznam lajfky z 21.4.2021 z YouTube.

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.