19. Veď viete čo 19
25:42

19. Veď viete čo 19

01.10.2020
Vyžrebovaná téma z poslucháčskych návrhov. Podcast No 19 si "vytiahol" svoj osud. Sedem mesiacov téma 19 nespadla z rebríčka hitov a statočne sa drží ďalej. Povedali sme svoj názor a naznačili riešenia ako zvládať súčasnú situáciu, nezavierať oči ale ani nepodporovať hnev. Udržať svoj stred. Veď počúvajte.

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.