12. Zrkadlenie
29:43

12. Zrkadlenie

13.08.2020
Letné obdobie je skvelé na nahrávanie v prírode, nie je potrebné vyberať hudbu na pozadie, sama príroda nám poskytuje autentické prostredie. Dnes "Zrkadlenie", ale trochu inak. Inak, znamená, pozreli sme sa na náš potenciál, pretože zrkadlenie nie je len v rovine "problémov a blokov a zranení" v živote, ALE aj o nekonečnej inšpirácii, motivácii, objavovaní, hľadaní, skúmaní, skúšaní......a my sme sa mrkli na túto stranu zrkadlenia. ...veď sa započúvajte !

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.