13. Strach z úspechu
36:57

13. Strach z úspechu

20.08.2020
...otvoriť v sebe vlastné svetlo, žiaru, potenciál a stať sa lucernou, olympijským ohňom a inšpiráciou ...otvoriť a rozvíjať vlastnú sebarealizáciu bez ohľadu na to, čo povedia ostatní, či budeme alebo nebudeme svetom prijatí a milovaní ...žiť život naplno v každom aspekte Trochu dynamiky, konfrontácie, "učiteľského" mentoringu, inšpirácie zo života, ako prekonať obmedzenia mysle a vlastných zábran, otvorený koniec na zamyslenie ...vtiahnime sa do života !

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.