32. ...nepodľahli sme a vyjadríme sa...nevážne aj vážne
01:18:13

32. ...nepodľahli sme a vyjadríme sa...nevážne aj vážne

11.02.2021
...aj my sme atakovanými informačným poľom diania okolo nás a vlastne aj v nás samotných. ...aj my žijeme túto svojím spôsobom čarovnú dobu, v ktorej stačí nepodľahnúť ...komu alebo čomu...príďte podiskutovať, príďte si oddýchnúť ľahko a nevážne v plnej vážnosti ! ...aj o tom, ako to zvládame my

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.