30. Čo s predsavzatiami ...
14:40

30. Čo s predsavzatiami ...

21.01.2021
Čo s predsavzatiami ... Poznáte to, niečo sa nám nepáči na sebe, na našom živote, na práci... Uvedomením si tohto poznania, sme rozhodnutí pre zmenu. Plní entuziaznu, odvahy, odhodlania, hrdí na seba, že sme urobili prelomový krok. S nadšením , plní elánu, vidinou skvelých zajtrajškov sa pustíme do plnenia prednesených predsavzatí, ktoré zmenia náš život a privedú nás k vysnívanému cieľu.. A niekde sa to zadrhne... Počúvajte, ako prelomiť zádhneľ a vytrvať vo svojom rozhodnutí a uskutočnení rozhodnutia !

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.