17. Sweet seventeen - Sladkých sedemnásť
20:37

17. Sweet seventeen - Sladkých sedemnásť

20.09.2020
Čo dodať k sladkým sedemnástinám. .....iba to, že ich môžeme žiť v ktoromkoľvek "číselnom" veku. Vytiahnúť esenciu, emócie, radosť, odhodlanie, vytrvalosť, odvahu, zdravú naivitu a vášeň do života, s plnou vervou toto všetko zobrať a použiť v prítomnosti, a to bez patetických nostalgických spomienok.

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.