15. Čo to o závislostiach 1
26:29

15. Čo to o závislostiach 1

03.09.2020
Priznajme si, závislý je každý z nás. Aj na drobnostiach, na pozornosti, koľko ľudí videlo na "storíčko" na Instagrame alebo na Facebooku? Koľko "lajkov" sme dostali, aké komentáre. Dnes sme sa mrkli na to, povedali svoj názor, prečo vznikajú tieto závislosti a samozrejme naznačili sme aj riešenie.....otvorený koniec tohto podcastu vytvorený pre pokračovanie časti 2, ktorá bude venovaná riešenia. Príjemné počúvanie priatelia.

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.