28. Naše prvé online FB vysielanie
45:53

28. Naše prvé online FB vysielanie

03.01.2021
Naše prvé online FB vysielanie zo stredy 23. december 2020. Trochu oddychu v predvianočný čas alebo s nami a vami strávený čas pri poslednom doťahovaní pečenia, varenia, upratovania, zdobenia alebo nič nerobenia! Budeme odpovedať alebo úvahovať na vaše otázky, dáme si spoločný "diskus". Joooj tešíme sa preveľmi !

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.