25. Sila sa prebúdza
25:10

25. Sila sa prebúdza

03.12.2020
...keď sa zrútilo, čo sa mohlo ...keď už nevieme nájsť východisko zo situácie ...keď prichádzajú stále horšie a horšie správy ...keď nás navštívi beznádej, bezmocnosť a iné bez... ...vtedy prichádza čas na Silu Dnes je to osobný podcast, naše privátne skúsenosti, ako sme sa my pozbierali z dna, utreli rozliate mlieko a vkročili do prúdu života, ktorý tu neustále prebieha. Skladba Drone in D od interpreta Kevin MacLeod je zahrnutá do licencie Creative Commons – uvedenie zdroja 4.0. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/ Zdroj: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1200044 Interpret: http://incompetech.com/

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.