10. V rukách manipulátora
29:44

10. V rukách manipulátora

30.07.2020
Zaparkovaní na zašitom odpočívadle, sediaci v zadnom kufre auta, v nádhernom lone prírody Vysokých Tatier sme otvorili silnú tému manipulácie. Rozoberáme, v ktorom okamihu začína manipulácia, ako sa cíti objekt manipulácie, čo sa v ňom deje, ako jeho myseľ šrotí, aký kolotoč vnútorných emócií sa odohráva...atď..a samozrejme, ako z toho VON. Silná téma! Silný zvuk! Nechali sme pôvodný, autentický, zvuk prostredia: *hrmot prechádzajúcej elektičky, *zvuk idúcich áut a motoriek, *auto odchádzajúce z odpočívadla, * šum stromov, *...naše hlasy. Započúvajte sa

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.