1.Neberme sa tak vážne 1
11:49

1.Neberme sa tak vážne 1

27.05.2020
Neberme sa tak vážne 1 je rozhovor, ktorý predstavuje projekt, a hovorí o dôvodoch, prečo sa berieme vážne, čo tento stav spôsobuje v našich životoch a ako z tohto kola serióznosti vystúpiť von. Ako opustiť kolotoč vážnosti a začať brať každodenné činnosti s ľahkosťou. Ako žiť obyčajný život neobyčajným spôsobom. Background music Song of Sadhana - Jesse Gallagher www.youtube.com/channel/UCD5hjK3sDzk2W-jw9roHuVw

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.