22. ... a keď sa bolesť stala kamarátkou
22:40

22. ... a keď sa bolesť stala kamarátkou

22.10.2020
Hoci celý náš projekt je nebrať sa vážne, dnes sme sa ponorili do závažnej a neustále aktuálnej témy. Urobili sme si výskum, rozhovory s ľuďmi, hlavne s deťmi, o ich skúsenostiach v situáciách za zatvorenými dverami a zatvorenými ľudskými srdciami, tému, kedy fyzická bolesť sa stala kamarátkou a vyslobodením z bolesti psychickej a emocionálnej. Ako vždy ponúkli sme naše pohľady a riešenia. Touto cesto ďakujeme všetkým, ktorí boli ochotní a podelili sa o svoje osobné skúsenosti. Veríme, že otvoriť sa a hovoriť o tejto intímnej téme nebolo ľahké. Ďakujeme im za odvahu a autentickosť, veríme, že aj to je cesta ako pomôcť ostatným.

Podcast Neberme sa tak vážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.