Súboj o Ficov post: Smeráci plánujú snem. Matovičova líderka nastúpila do parlamentu

12.05.2020
Oficiálna volebná líderka víťaza volieb - hnutia Oľano – dnes nastúpila do parlamentu. Jednotka kandidátky Mária Šofranko bola doteraz práceneschopná. Bude radovou poslankyňou. V Smere-SD sa schyľuje k súboju Petra Pellegriniho s Robertom Ficom o predsednícky post – a hlavne o budúcnosť strany. Budete počuť viacerých popredných Smerákov, ktorí hovoria o novom vetre a plánovanom sneme. Napríklad Richard Raši. Ďalších poslancov za Smer sme sa pýtali, aká by mala byť budúca tvár Smeru. Odpovie jeden z najbližších ľudí Petra Pellegriniho, Matúš Šutaj Eštok a budete počuť aj Ladislava Kamenického, a vyjadrenia Roberta Fica a Petra Pellegriniho. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK