Zabudnite na more, štáb si ruší dovolenky. Koridory do Chorvátska a Bulharska chce len SaS

05.05.2020
Opatrenia proti koronavírusu sa uvoľňujú, no hranice a letiská zostávajú zatvorené. Na dovolenku pri mori v Španielsku či Taliansku môžeme zrejme rovno zabudnúť. Krízový štáb nie je naklonený ani iným dovolenkám v zahraničí. Epidemiologička z Matovičovho štábu, Zuzana Krištúfková. Podobne to vidí profesor Vladimír Krčméry. Na opačnej strane je štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí z SaS, Martin Klus. A optimistom je napríklad pri Bulharsku, či dokonca aj pri Španielsku a Taliansku. Budú sa teda otvárať hranice a letiská a môžeme si chystať plavky, alebo budeme dovolenkovať na Slovensku? Alebo to bude riešiť Európska únia? Budete počuť aj reakciu premiéra Igora Matoviča. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK