Muž, ktorého meno sa v Kremli nevyslovuje, kto je otrávený Navaľnyj? Nové koronaopatrenie: zákaz alkoholu
29:53

Muž, ktorého meno sa v Kremli nevyslovuje, kto je otrávený Navaľnyj? Nové koronaopatrenie: zákaz alkoholu

04.09.2020
Ruský bloger a tiež politický aktivista Alexej Navaľnyj mal byť pred pár týždňami otrávený. Lietadlo, v ktorom sa viezol zo Sibíre do Moskvy, muselo núdzovo pristáť, keďže Navaľnému prišlo zle počas letu a neskôr stratil vedomie. Nové testy v nemeckom vojenskom laboratóriu dokonca hovoria o tom, Navaľnyj mal byť otrávený látkou zo skupiny novičok. Kto je vlastne Alexej Navaľnyj, a prečo by ho chceli otráviť? Budete počuť reportérku redakcie Aktuality.sk Stanislavu Harkotovú. Zákaz alkoholu po 22:00 či zákaz hromadných podujatí v interiéri od 23. hodiny - pandemická komisia dnes odporučila rizikovejším regiónom Slovenska prísnejšie opatrenia. Ktorých okresov sa to týka? Budete počuť ministra zdravotníctva Mareka Krajčího. Kočnera a Zsuzsovú včera oslobodili spod obžaloby za vraždu Jána Kuciaka. Vecou sa bude ďalej zaoberať Najvyšší súd - bývalej prokurátorky Evy Mišíkovej sme sa preto pýtali, ako to bude prebiehať.  Moderuje Denisa Hopková.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.