Kočnera a Babiša spája Smerák Pavlis. Detektor lži pre policajného prezidenta

28.04.2020
Ako súvisí Marián Kočner s českým premiérom Andrejom Babišom? Cez exministra za Smer – Pavla Pavlisa a jeho firmu. To je zistenie investigatívneho tímu Aktualít. Viac o tom v dnešnom podcaste povie náš reportér Peter Sabo. Pripomenieme si aj starší prípad, pri ktorom vtedy ministerstvo hospodárstva pod vedením Pavla Pavlisa zo Smeru, poskytlo Babišovej firme 58-miliónovú daňovú úľavu. Bude policajný prezident chodiť každý rok na detektor lži? Tento sľub je v programovom vyhlásení vlády – a detektor dnes opäť obhajoval aj premiér Matovič. Prinesieme vám aj druhú časť rozhovoru s Richardom Sulíkom – ktorý hovorí o plánoch koalície na zmeny v polícii – konkrétne čo urobiť s policajným prezidentom. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK