V kauze Kuciak je nový dôkaz. Mičovský chcel zostať, no odchádza
17:58

V kauze Kuciak je nový dôkaz. Mičovský chcel zostať, no odchádza

07.06.2021
V prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej prokurátor navrhuje vykonať nový dôkaz. Ide o znalecký posudok, ktorý vysvetľuje, ako Kočner a Zsuzsová kódovali svoje správy v Threeme. O novom dôkaze nám v dnešnom podcaste Aktuality Nahlas viac povedal právnik Zlatice Kušnírovej Roman Kvasnica. Minister pôdohospodárstva Ján Mičovský dnes na tlačovke oznámil, že sťahuje svoju demisiu. Premiér Eduard Heger ju však nestiahol a už oznámil meno jeho nástupcu. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.