Nová zločinecká skupina: Kleinovci. Heger ukázal reformy, peniaze budú len na časť
22:02

Nová zločinecká skupina: Kleinovci. Heger ukázal reformy, peniaze budú len na časť

05.10.2020
Skupina okolo Gabriela Kleina podľa prokuratúry ukradla štátu minimálne 17 miliónov eur na daniach, pričom Klein skupinu riadil spolu so šéfom košického daňového úradu. Dnes sa začal súd – a podľa nášho reportéra Martina Turčeka toľko luxusných áut s košickou ŠPZ špecializovaní sudcovia ešte nevideli. Minister financií Eduard Heger z Oľano predstavil návrh reforiem, z ktorých časť nám zaplatí Európska únia. Niektoré však zrejme zostanú na papieri, pripúšťa Hegerov podriadený Eduard Hagara. EÚ nám pošle 6 miliárd, no reformy budú stáť až 30 miliárd. Na čo sa nájdu peniaze a na čo nie? Budete počuť aj rozhovor s ministrom financií Eduardom Hegerom z Oľano. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.