Núdzový stav sa dá využiť na viac zákazov. Kolíková prichádza s reformou justície
25:27

Núdzový stav sa dá využiť na viac zákazov. Kolíková prichádza s reformou justície

29.09.2020
Vláda bude už zajtra rokovať o núdzovom stave. Čo to znamená, a či nám hrozí napríklad obmedzenie cestovania medzi okresmi tak ako na veľkú noc, odpovie ústavný právnik Vincent Bujňák. Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková prichádza s reformou justície – na zajtrajšiu vládu predložila ústavné zmeny. O čo ide, bližšie vysvetlí v dnešnom rozhovore pre náš podcast. Ministerka pripúšťa, že niektoré zmeny, ktoré navrhuje, nemajú zmysel. Moderuje Peter Hanák.  

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.