Byť v koži Kotlebu, obávam sa, hovorí expert. Otvoríme hranice už o mesiac?

15.05.2020
Líder ĽSNS Marian Kotleba neprišiel na dnešné pojednávanie v kauze šekov na 1488 eur. Ako dôvod uviedol, že pokračuje rokovanie parlamentu, na ktorom má byť prítomný. "Byť dnes v koži Mariana Kotlebu, budem mať dôvod obávať sa. Keďže viem, že sú tam kvalifikovaní prokurátori, špecializovaný trestný súd týmto prípadom prikladá veľkú pozornosť," hovorí v našom podcaste odborník na extrémizmus. Obáva sa Kotleba väzenia? Budete počuť experta na extrémizmus Daniela Mila. Povinná štátna karanténa sa postupne stáva minulosťou vďaka novej aplikácii, ktorá umožní absolvovať karanténu doma. Ide o tzv. inteligentnú štátnu karanténu. Budete počuť predsedu občianskeho združenia Srdcom doma Samuela Zuba, ktorý hovorí, že povinná štátna karanténa urobila z ľudí vracajúcich sa zo zahraničia tzv. nepriateľov a ani smart karanténa nemyslí na všetkých. Krajiny postupne otvárajú hranice. Český premiér Andrej Babiš dokonca hovorí, že hranice medzi Českou republikou, Slovenskom a Rakúskom by sa mohli opäť otvoriť 8. alebo 15. júna. Stane sa tak aj v prípade slovenských hraníc? Budete počuť štátneho tajomníka ministerstva zahraničných vecí Martina Klusa a premiéra Igora Matoviča.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK