Kollár: S pandémiou bojujeme improvizíciou v štýle čo nás ráno napadne, chýba plán aj letná príprava
38:18

Kollár: S pandémiou bojujeme improvizíciou v štýle čo nás ráno napadne, chýba plán aj letná príprava

05.11.2020
S boji s pandémiou improvizujeme v štýle - uvidíme, čo nás ráno napadne, hovoriť o letnej príprave na druhú vlnu je eufemizmus, zanedbalo sa strategické plánovanie, tvrdí pre Aktuality Nahlas matematik Richard Kollár. November tak bude zrejme zatiaľ najhorší mesiac, hrozia preplnené a kolabujúce nemocnice.  

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.