Môžem potvrdiť, že komisia pri Lučanskom nič nezamietla pod koberec, tvrdí jej člen Ján Petrovič
42:50

Môžem potvrdiť, že komisia pri Lučanskom nič nezamietla pod koberec, tvrdí jej člen Ján Petrovič

16.04.2021
„Komisia nezistila skutočnosti, ktoré by spochybňovali informácie, že príčinou smrti bolo sebapškodenie Milana Lučanského, teda pokus o samovraždu.“ Taký je záver kontrolnej komisie, ako ho predstavil jej predseda Tomáš Čitbaj. V komisii mal zastúpenie aj náš portál Aktuality.sk Ján Petrovič tvrdí, že sme tam boli aj preto, aby sa prípadne nič nemohlo zamiesť pod koberec. „Môžem potvrdiť, že sa tak nedialo“, konštatuje.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.